Верифікований профіль
1
Рік досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
18
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
14694
Останній візит на сайт
вчора
Ставлю мету та створюю умови для досягнення цієї мети.

Продаж будинків (1)

  • Благовіст
    220 000 $
    1 571 $/м²

    Шкіля, 30

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Зоряний
    140 / 90 / 23 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    2023 рік побудови
    вчора
    Продається стильний сучасний двоповерховий будинок площею 140 м² на просторій ділянці 10 соток у самому центрі міста. Затишна житлова вулиця з приємним, доброзичливим сусідством та повністю заселеною, доглянутою забудовою — ідеальне поєднання комфорту та приватності в межах міста. Продумане планування: • 1-й поверх: простора кухня-студія, вітальня, спальня, котельня, санвузол; • 2-й поверх: три спальні, санвузол. Будинок побудований із якісних матеріалів: червона цегла, утеплення. Облаштовано три тераси зі сходами, де приємно проводити час на свіжому повітрі. По всьому будинку — тепла підлога на першому та другому поверхах. Оздоблення підлоги: • 1-й поверх — стильна керамогранітна плитк...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.